19 maja 2024, Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

Wielkanoc szkolna

Jak co roku w środę przed świętami zorganizowaliśmy sesję naukową.

W tym roku gościem spotkania był Adam Ferency, aktor, którego niedawno ogladaliśmy  w spektaklu "Sztuka Intonacji" w ramach szkolnego wyjścia do teatru.
Pan Ferency opowiadał o pracy aktora, dzielił się z nami licznymi anegdotami i odpowiadał na pytania uczennic i uczniów.

Po dwuipółgodzinnym spotkaniu pan Dyrektor złożył wszystkim życzenia i zaprosił na wielkanocne śniadanie, które tradycyjnie organizowała klasa maturalna. W tym roku 3G nie tylko przygotowała pyszny poczęstunek - domowe pieczywo, pasty, sałatki, jajka i wiele rodzajów ciast - ale także zadbała o piękny wygląd świątecznego stołu.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy życzymy wszystkim zdrowia i spokoju oraz czasu na odpoczynek i bycie z bliskimi.